Ekonomi

Başkent EDAŞ, Çankırı’da kesintisiz elektrik dağıtımı için çalışmalarını sürdürdü

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. (EDAŞ), Çankırı’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının ilk 6 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine hız kesmeden devam etti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı proje ve yatırımlarla gerçekleştiren Başkent EDAŞ, müşteri ve analiz odaklı yaklaşımı sayesinde yılın ilk 6 ayında Çankırı’da başarılı işlere imza attı.

Başkent EDAŞ, Çankırı’da 2003 yılı trafosu ve 9783 km hat uzunluğu ile sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak insan, çözüm ve inovasyon odağında faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Çankırı’da 143 binden fazla müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için toplam 19 kilometre yeni kablo döşeyen Başşehir EDAŞ ekipleri, kentte 239 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca 4 adet yeni elektrik panosu, 3 adet trafo ve 1 adet dağıtım merkezi montajı tamamlanmıştır.

Başşehir EDAŞ, söz konusu bakım, onarım ve yatırım adetleriyle 2023 yılının ilk 6 ayında koyduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet veren Başşehir EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başşehir 186 Taşınabilir Uygulama, WhatsApp Hattı 0(312) 186 üzerinden tüm müşterilerinin soru ve sorunlarına kulak vererek çözüm üretmeye çalışmaktadır. 00 00 ve Müşteri Hattı 186. devam etmektedir.

Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte Enerjisa Dağıtım Şirketlerinin elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Başşehir EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük illerinde faaliyetlerine devam ediyor.

Başkent EDAŞ’ın Çankırı’daki bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden devam edecek.

haber-karpuzlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu