Ekonomi

Kuveyt Türk ‘yetenek’ arıyor

İSTANBUL (İGFA) –Kariyerine iştirak finansmanı alanında başlamak isteyenlere sunduğu fırsatlarla dikkat çeken Kuveyt Türk, işe alım programlarını ve çalışanlarının gelişimine yönelik fırsatlarını artırmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda Kuveyt Türk, Yönetim Eğitimi (MT), İç Denetim ve D3 (denetim, dijital dönüşüm, danışmanlık) Geleceğin Kontrol Profesyonelleri Eğitim Programı başvurularını almaya başlamıştır.

Dijital işe alım süreçlerindeki kapsamlı uygulamaları, işe alım sonrası rekabetçi fiyatları, özel meslek koçluğu, hibrit istihdam olanakları, ücretsiz mezun seçenekleri ve gelişim paketleri ile piyasadan farklılaşan Kuveyt Türk’ün yönetici geliştirme programlarına talebin artması bekleniyor. bu dönemde de yüksektir.

KUWAIT TÜRK MT (YÖNETİCİ EĞİTİMİ) İLE GELECEĞİN YÖNETİCİLERİ YETİŞTİRİYOR

Kuveyt Türk’ün geleceğin yöneticilerini yetiştirmeyi amaçlayan MT (Management Trainee) programına üniversitelerden yeni mezun olmuş veya mezuniyet tarihi bir yılını doldurmuş ve İngilizce’yi çok iyi bilen adaylar başvurabilir.

MT programına dahil olan çalışanlara, üniversitelerde ücretsiz lisansüstü eğitimin yanı sıra, mesleki hedeflerine katkı sağlayacak sınıf içi ve çevrimiçi eğitim olanakları sağlanmaktadır. MT’lere farklı birimleri deneyimleyebilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri için kurum içi rotasyon imkanı da sağlanmaktadır.

MT programına ilk kez 2007 yılında başlayan Kuveyt Türk, yönetici atamalarında MT programına dahil olanlara bir yük getirmektedir. Kuveyt Türk MT programını tamamlayan ve mesleğinde hızla ilerleyen çalışanlar hem sahada hem de genel müdürlük birimlerinde yönetici olarak konumlandırılmaktadır. Stratejiden inovasyona, kişisel pazarlamadan ticari pazarlamaya yönetici ve yöneticilik pozisyonları MT’lere emanet edilmiştir. Kuveyt Türk’ün MT programı, Türkiye’nin önde gelen iş ilanları ve kariyer platformlarından Top Talent’in “İlk 100 Yetenek Programı” yarışmasında bankacılık ve finans sektörünün en iyi yetenek programı seçildi.

haber-keban.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu