İş

CK Enerji yarıyıl tatilinde çalışanlarının çocuklarını ağırladı

CK Güç sömestr tatilinde firma kapılarını minik misafirlerine açtı. “Çocuğun Enerjisi Burada” etkinliği kapsamında anne babalarıyla birlikte iş yerine gelen çocuklar özel atölye çalışmalarına katıldı. Gün boyu eğlenen çocuklar, anne ve babalarının ofislerini ve çalışma ortamlarını yakından gözlemleme fırsatı buldu.

Enerji sektörünün lider firması CK Power, sömestr tatilinde velileri ve çocukları ofislerinde buluşturdu. Çocuklara çalışma hayatı hakkında fikir verirken eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlamayı hedefleyen CK Güç, “Çocuğun Enerjisi Burada” etkinliğini düzenledi.

CK Enerji’nin İstanbul Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar, şehrin elektrik dağıtım sistemini denetleyen ve veri toplayan SCADA Merkezi’ni de ziyaret etme fırsatı buldu. Anne babalarının iş yerinde eğlenceli saatler geçiren çocuklar, heykel ve ahşap boyama gibi farklı atölyelere katılırken günü sinema keyfi ile tamamladılar.

“FARKLI BİR İLETİŞİM AÇMAK İSTEDİK”

Bu etkinlikle çocuklar ve ebeveynler arasında farklı bir iletişim yolu açmayı hedeflediklerini belirten. CK Power Kurumsal İrtibat Müdürü Burcu Cankurtaran , “Çocuklarımızın sömestr tatilini değerlendirip, anne babaları ile iş ortamında keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmeleri için minik misafirlerimizi şirketimizde ağırladık. ‘Çocuğun Gücü’ etkinliği kapsamında ilgilerini çekecek atölye çalışmaları ve çocuk sineması düzenledik. Çocuklarımızın çalışma ortamında aileleri ile bir arada olmalarını ve eğlenmelerini hedeflediğimiz bu çalışmanın herkes için unutulmaz bir anı olarak kalması en büyük dileğimizdir.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu